Reklam

“KÜTAHYA BÖYLE BELEDİYE BAŞKANI GÖRMEDi DEDiRTECEĞiM”

Ömer Hakan Kök , yaptığı basın toplantısıyla Ak parti Kütahya Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıkladı Genel projelerinden söz eden Kök “Kütahya böyle Belediye başkanı görmedi dedirteceğim” dedi.

460
“KÜTAHYA BÖYLE BELEDİYE BAŞKANI GÖRMEDi DEDiRTECEĞiM”

7000 yıllık tarihi ile uygarlığın beşiği, şehzadeler şehri, evliyaların ve enbiyaların vatanı, Cihan devletinin kuruluşuna ev sahipliği yapmış, bağrından nice Cihan İmparatorları çıkarmış, bir kültür ve medeniyet merkezi, güzide şehrimiz göz bebeğimiz Kütahya’mızın Sayın Parti Teşkilatı yöneticileri, değerli basın mensupları, AK yürekli dava arkadaşlarım, hanımefendiler, beyefendiler hepiniz hoş geldiniz. Sizleri saygı ve sevgiyle selamlıyorum.
Bugün burada, temelinde hak, adalet, inanç, yenilik ve daha da önemlisi samimiyet olan yeniden Dirilişin ve Yeni Türkiye’nin sembolü AK Partimizden Kütahya Belediye Başkanlığına aday adaylığımı açıklamaktan büyük gurur duyuyorum.Adım Ömer Hakan KÖK. Enerji Mühendisiyim. Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetiminde yüksek lisans ve doktora eğitimi aldım. Türkiye’de ve yurt dışında üst düzey yöneticilik yaptım. Evli ve 3 çocuk babasıyım.
Sevgili Kütahyalılar, hepimizin bildiği gibi AK Partimiz bir dava partisidir, bir sistem partisidir, değerler ve ilkeler partisidir. Daha da önemlisi şahıslara bağlı olmadan aynı inanç ve samimiyet duygusu etrafında toplanmış kalpleri TEK MİLLET, TEK BAYRAK, TEK VATAN ve TEK DEVLET ilkesi ile ümmet yolunda yürüyen AK yürekli insanların partisidir.Allah nasip eder, Kütahya’mıza Belediye Başkanı olursam her şeyden önce Sayın Cumhurbaşkanımızın ilke ve prensipleri doğrultusunda “Gönül Belediyeciliği” projesini uygulamaya kararlıyım. Haftanın belirli bir gününü halk günü yapacağız. Vatandaşlarımız randevusuz olarak gelip taleplerini duyurabilecektir. Yardıma ihtiyacı olan yoksul vatandaşlarımız için özel bir birim kurarak bütçemizin belirli bir kısmını bu konuyla ilgili yeni projelere ayıracağız.Sabah namazımızı müteakip günümüzün büyük bir bölümünü esnafımız ve halkımızla değerlendirerek vatandaşı ile bütünleşmiş bir belediyecilik ruhu ile halkımıza hizmet edeceğimin sözünü veriyorum. Kütahya’mızı özellikle turizmin, tarihin ve kültürün başkenti yapacağım. Modern şehircilik anlayışı ile şehrin kültürel dokusunu bir arada tutarak yurt dışından bulacağım kaynaklarla halkın refah düzeyini arttıracağız. Kütahya’mızın nüfus kaybına uğrayan değil, tam tersine gelişen ve her yıl nüfusunu arttıran bir şehir haline getirerek Büyükşehir statüsüne kavuşmak için elimden gelen her türlü gayreti göstereceğim. Şehrimizin ihtiyaç duyduğu sanatsal ve kültürel faaliyetlerini yerel yeteneklerimizle gün yüzüne çıkaracağız.Rabbim nasip eder, büyüklerimiz adaylık görevini tevdi eder de halkımız beni bu göreve layık görürse projelerimizi daha detaylı olarak sizlerle ve tüm halkımızla paylaşacağım.
Bugün burada bu ulvi duygularla Kütahya Belediye Başkanlığına aday adaylığımı ilan ederken Yüce Allah’tan her zaman olduğu gibi hayırlısını niyaz ediyor, sözlerimi değerli şairimiz Ali İhsan Karataş’ın “Nöbetteyim Kütahya” adlı şiirinden bir bölüm sunarak bitirmek istiyorum:
Ali İhsan Karataş diyor ki;
Bayrağımı göklerde yaşatmaktır emelim,
Düşmanlara uzanır havadaki tunç elim,
Terk edemem kaçmak ne namusumdur siperim! 
Adım, muhafız benim nöbetteyim
 Kütahya.
Hür yaşadım yıllarca, bağlasan da 
duramam! 
Düşmana boyun eğip, kardeşime
 vuramam! 
Türk bayrağı altında enginlere sığamam! 
Adım, muhafız benim nöbetteyim
 Kütahya.
Allah’a emanet olun.Saygı ve 
sevgilerimle.

 


Kaynak: Özel Haber
Yorum Ekle
İsim
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.